CENNIK

HAIR-LIFE PROFESSIONAL SALON I AKADEMIA

Address: 508 Carlton Road, Nottingham, NG3 2NS

Master Craftsman and Senior Stylist, Trainer Mrs Karolina Grzelewska

tel. 0115 941 4477, mob. 07903273408

"Wolność twórcza i pasja są Sztuką, którą tworzymy dla życia i szczęścia innych..." Karolina Grzelewska


Z uwagi na fakt, że troszczymy się o naszych wspaniałych Klientów a preferujemy pracę na produktach najwyższej jakości, pragniemy Państwa poinformować, że marki produktów, które są dostępne w naszym salonie to: L'Oreal Professionnel, Kerastase Paris, INOAR USA Keratin, OLAPLEX USA, Amazon-Keratin  USA.


Nasz salon jest bardzo dobrze wyposażony w produkty do każdego rodzaju włosów. Dodatkowo posiadamy specjalistyczne oraz zaawansowane kuracje  i produkty do pielęgnacji włosów, do odbudowy rdzenia włosa, produkty do naprawy włókna włosa jak również Botox. Jesteśmy pierwszym  polskim salonem, który na Wyspach Brytyjskich pozyskał popularność w dynamicznym tempie oraz zaufanie. Od samego początku stawialiśmy na jakość i dalej utrzymujemy jakość wykonywanych usług a kładziemy szczególny nacisk na pielęgnację włosów. Pracujemy na produktach z serii  profesjonalnych przeznaczonych dla salonów oraz na produktach bez amoniaku.


Wszystkie ceny zawierają VAT. Dla Klientów z kartą salonu Silver VIP oferujemy 10% rabatu na wszystkie usługi. Dla Studentów z ważną kartą Uniwersytetu oferujemy rabat 15% na usługi. Wszystkie usługi w naszym salonie są wykonywane bardzo profesjonalnie a usługi są ubezpieczone. Nie ilość lecz jakość oraz indywidualne podejście - to zawsze nas będzie wyróżniać...USŁUGI DOSTĘPNE W SALONIE

(każde strzyżenie jest poprzedzone analizą oraz konsultacją. W cenie strzyżenia wliczone jest mycie i modelowanie)


Test alergiczny 48h przed usługą - Gratis!

Konsultacja bez wykonania usługi £10

Panie, Strzyżenie, mycie i modelowanie  £21 - £28

Panowie, Strzyżenie, mycie i modelowanie £13

Dzieci w wieku do lat 12 £10

Modelowanie z myciem £15 - £25

Fryzury i upięcia ślubne od £45

Kuracja L'Oreal £16 - £25

Rytuał Kerastase £15 - £25

Kuracja OLAPLEX £30 - £35

PRO FIBER L'Oreal pierwsza pielęgnacja w Salonie £20 - £25

Botox i odbudowa rdzenia włosów £20 - £25

Brazylijskie Keratynowe prostowanie £99 - £149 (Amazon-Keratin, Inoar)

Dodatkowy koszt zestawu do pielegnacji po zabiegu keratynowym £30
KOLORYZACJE MAJIREL L'OREAL

(każda koloryzacja jest poprzedzona analizą oraz konsultacją. W cenie wliczone jest mycie, strzyżenie i modelowanie)


Jednolita koloryzacja £47 - £65

Balayage 1 kolor £61 - £72

Balayage 2 kolory £64 - £76

Balayage 3 kolory £68 - £83

Koloryzacja + Balayage £69 - £90

Flash 6 pasm £52 - £63

Flash + kolor £64 - £86

Ombre / Sombre £63 - £79

Dekoloryzacja + Ombre £75 - £97

Dekoloryzacja + nowy kolor £75 - £95

Wzbogacenie koloryzacji w OLAPLEX dopłata od £10 do każdej koloryzacji
KOLORYZACJE INOA L'OREAL (bez Amoniaku)

(każda koloryzacja jest poprzedzona analizą oraz konsultacją. W cenie wliczone jest mycie, strzyżenie i modelowanie)


Jednolita koloryzacja £57 - £74

Balayage 1 kolor £70 - £80

Balayage 2 kolory £72 - £85

Balayage 3 kolory £77 - £94

Koloryzacja + Balayage £80 - £100

Flash 6 pasm £62 - £70

Flash + kolor £72 - £92

Ombre / Sombre £70 - £93

Dekoloryzacja + Ombre £85 - £105

Dekoloryzacja + nowy kolor £79 - £105

Wzbogacenie koloryzacji OLAPLEX dopłata od £10 do każdej koloryzacji

Priorytetem w naszym salonie jest bardzo wysoka jakość obsługi Klienta. Staramy się jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania w zakresie świadczonych usług. Reklamacje mogą zostać zgłoszone w trybie 24h od chwili wykonania usługi i tylko osobiście w naszym salonie. Reklamacje mogą dotyczyć tylko i wyłącznie sytuacji, kiedy fryzjer wykona niewłaściwe strzyżenie lub w przypadku koloryzacji, jeżeli kolor wyjdzie o 3 tony w odcieniu inaczej, niż w palecie kolorów. Wówczas klientowi przysługuje prawo do wykonania poprawki.


Reklamacje które nie zostaną uwzględnione po wykonaniu usługi  to: brak pielęgnacji włosów wg zaleceń fryzjera, stosowanie niewłaściwych kosmetyków, niewłaściwe lub nadmierne  używanie narzędzi termicznych t.j. prostownica, lokówka itp., mycie lub nawilżenie włosów w słonej wodzie morskiej, narażenie włosów na silne/nadmierne promieniowanie UV.


Informujemy, ze salon jest monitorowany 24h/dobę a personel należycie prowadzi kartoteke klientów oraz wykonuje zdjęcia przed wykonianiem usługi oraz po jej wykonaniu.Nie zwracamy pieniędzy w ramach reklamacj. Każda inna forma i próby wyłudzenia pieniędzy (fikcyjne i nieprawdziwe reklamacje) zostaną natychmiast zgłoszone do właściwego organu i na Policję.


Informujemy, że dobra osobiste naszych pracowników podlegają ochronie prawnej, w związku z czym apelujemy, aby składana przez Państwa reklamacja odpowiadała wymogom prawa. Wolność słowa, w tym głoszenia poglądów, podlega takim ograniczeniom, jakie są niezbędne do ochrony między innymi dobrego imienia osób trzecich. Przepisy Prawa w UK stoją na straży szacunku, dobrego imienia i godności każdej osoby. Zabronione są m.in. zachowania, polegające na poniżaniu innych w opinii publicznej lub też narażające na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania danego zawodu. Zakazane jest również  używanie w stosunku do innych osób słów powszechnie uznanych za obraźliwe, wulgarne, mających na celu ośmieszenie lub skompromitowanie danej osoby. Pragniemy podkreślić, iż nie odbierając nikomu prawa do krytyki, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby składane przez Państwa reklamacje nie naruszały dóbr osobistych naszych pracowników. W szczególności prosimy, aby w reklamacjach nie używać słów obraźliwych, oraz zwrotów, które godzą w dobre imię marki Hair-Life Professional i osób w niej zatrudnionych.