AKADEMIA

HAIR-LIFE PROFESSIONAL SALON I AKADEMIA

Address: 508 Carlton Road, Nottingham, NG3 2NS

Master Craftsman and Senior Stylist, Trainer Mrs Karolina Grzelewska

tel. 0115 941 4477, mob. 07903273408

"Wolność twórcza i pasja są Sztuką, którą tworzymy dla życia i szczęścia innych..." Karolina Grzelewska

AKADEMIA FRYZJERSKA KAROLINY GRZELEWSKIEJ,

Certyfikowane Szkolenia i Kursy fryzjerskie w języku polskim.


Jesteśmy pierwszą polską Akademią Fryzjerstwa w Wielkiej Brytanii oferującą system nauki na najwyższym poziomie. Nasza Akademia szkoli zarówno osoby początkujące, praktykujące w branży fryzjerskiej jak i również podnosi kwalifikacje obecnych fryzjerów. Szkolimy także osoby, które też zamierzają zacząć swoją przygodę z fryzjerstwem. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje doskonałe warunki i profesjonalne przygotowanie do zawodu w oparciu o najwyższy standard usług, największy zakres wiedzy i najlepszą jakość produktów do pracy z marką L'Oreal Professionnel.


Jeśli więc, jako fryzjer - chcesz być niezależny a do tego chcesz posiadać fascynującą, artystyczną pracę i możliwość rozwoju, przyjdź do nas, a otworzymy przed Tobą wrota do kariery i sukcesu. Połączenie pasji z zarabianiem naprawdę "dobrych pieniędzy" to gwarantowany sukces i pełna niezależność w życiu. Nasza Akademia jest  prowadzona przez utytułowaną oficjalnie przez Brytyjski Hairdressing-Council Panią Karolinę Grzelewską, która posiada tytuł Mistrza, Senior-Stylisty oraz Trenera z licencją nadaną przez United Kingdom Register of Learning Provider.


Pani Karolina Grzelewska jest znaną i cenioną specjalistką oraz ekspertem koloryzacji w dziedzinie fryzjerstwa. Firma Hair-Life Professional powstała w roku 2006 w Polsce ale w roku 2008 rozpoczęła swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii. Marka Hair-Life Professional jest związana z marką i z Akademią L'Oreal Professionnel, również jako partner handlowy i autoryzowany partner biznesowy. Od roku 2011 współpracujemy z organizacją: Futures Nottingham & Nottinghamshire i legalnie oraz prawnie - możemy prowadzić szkolenia związane z przygotowaniem do nauki zawodów: fryzjer, fryzjer-stylista. Jako jedyny "Polski" salon w UK - posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikacje nadane na nasz indywidualny program szkoleń, w tym dodatkowo szkolenia Health & Safety, Business Managing oraz Marketing Advice. W roku 2013 otrzymaliśmy certyfikację od Urzędu Hair-Council, która potwierdza najwyższe standardy i profesjonalnie świadczone usługi na rynku brytyjskim w branży fryzjerskiej. Jesteśmy członkiem brytyjskiej Państwowej Federacji Fryzjerskiej. Należymy również do brytyjskiej organizacji British Barber's Association oraz jesteśmy oficjalnie zarejestrowana instytucja szkoleniową w branży fryzjerskiej w UK Register of Learning Providers.   Ambasador i twarz marki Amazon-Keratin w Wielkiej Brytanii.


W naszej Akademii od podstaw nauczycie się Państwo, jak prawidłowo przeprowadzić konsultację z klientem, jak prawidłowo dokonać analizy rdzenia włosa czy stanu skóry głowy (podstawy Trychologii), ale przede wszystkim poznacie Państwo 11 technik strzyżeń na poziomie stylisty (przeciętny fryzjer posługuje się 1-2 technikami), poznacie arkana koloryzacji i upięć, otrzymacie wiedzę w zakresie właściwej pielęgnacji skóry głowy i włosów. 20 lat wiedzy oraz praktyki Mistrza Pani Karoliny Grzelewskiej poznacie Państwo w zakresie szkoleń Level 1 +2 +3, które są przedstawione na stronie www.szkolenia-fryzjerskie.co.uk

Prowadzimy również szkolenia jednodniowe z nowości produktowych np. dekoloryzacje z OLAPLEX, TCA, ProFiber, szkolenia z usług dodatkowych t.j. keratynowe prostowanie i odbudowa, trwałe intensywne koloryzacje, koloryzacje Contouring, Ombre, Sombre, Balayage, fryzury klasyczne, nowoczesne i awangardowe, upięcia, właściwa pielęgnacja na bazie produktów Kerastase i L'Oreal.


Zapewniamy zajęcia głównie w Niedziele, aby ułatwić organizacyjnie i czasowo możliwość nauki i dojazdu. Szkolenia odbywają się w naszej siedzibie w Nottingham w godzinach od 10:00 do 19:00 w grupach maksymalnie 5 osobowych. (Grupy na rano oraz grupy popołudniowe). Zapewniamy materiały szkoleniowe, narzędzia pracy oraz produkty L'Oreal i czynną praktykę, treningi z wykładami. Każdy kurs i każdy poziom jest zakończony egzaminem wewnętrznym. Tylko zaliczony poprawnie egzamin daje możliwość uzyskania certyfikatu w języku polskim oraz angielskim. Dzięki nam, możecie Państwo przystąpić do brytyjskiego egzaminu państwowego celem uzyskania dyplomu Czeladnika lub Mistrza bez konieczności ukończenia szkoły zawodowej.


Szkolenia prowadzi Mistrz i Trener Pani Karolina Grzelewska, która od roku 1996 czynnie uczestniczy w szkoleniach w Akademii L'Oreal w Anglii, we Francji oraz bierze udział w pokazach i w prezentacjach fryzjerskich. Przez wiele lat była szkolona przez najlepszych francuskich stylistów w Akademii L'Oreal w Warszawie, obecnie w Londynie oraz w Manchester. Dzięki osiągnięciom na rynku oraz dzięki ciągłemu procesowi doskonalenia, dzięki innowacyjnemu schematowi rozwoju firmy, wiele szkół fryzjerskich ma możliwość współpracy z naszą Akademią natomiast we wszystkich projektach wspiera nas czynnie marka L'Oreal Professionnel.


Reasumujac: Nasza Akademia i Salon jest najlepszym miejscem na przygotowanie do pracy w zawodzie fryzjera! Szkolenia oraz kursy fryzjerskie, dodatkowe szkolenia w Akademii L'Oreal i praca na produktach z najwyższej półki - to gwarantowany sukces w karierze zawodowej! 


Naszym głównym celem jest podnoszenie standardów i jakości świadczonych usług w branży fryzjerskiej przez fryzjerów oraz stylistów. Dbamy w każdym calu o pełną satysfakcję i zadowolenie klienta wymagającego!


Szkolimy od podstaw, szkolimy i podnosimy kwalifikacje obecnych fryzjerów. Pomagamy w uzyskaniu angielskich certyfikatów t.j. dyplom czeladnika lub mistrza. Nasze szkolenia gwarantują nie tylko pełne i profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie, ale również pomagają w założeniu działalności, otwarciu salonu i zarządzaniu biznesem.           Zapraszamy:  www.szkolenia-fryzjerskie.co.uk


Karolina Grzelewska posiada polskie oraz brytyjskie uprawnienia (M.E.N. oraz NARIC) w zakresie Instruktora Praktycznej nauki zawodu oraz Wykładowcy pozaszkolnych form kształcenia.
Dodatkowa oferta współpracy Franczyzowej - lepsza strona biznesu!


Własna i dobrze prosperująca firma to marzenie lub cel wielu osób, ale... istnieje strach i ryzyko niepowodzenia. Marka Hair-Life Professional posiada dla zainteresowanych biznesem fryzjerskim - propozycję nie do odrzucenia! Możemy spełnić Twoje marzenie i sprawić, że Twoja firma już od początku będzie odnosić sukcesy i przynosić oczekiwane zyski, dzięki franczyzie. Franczyza to Twój własny biznes, ale działający pod szyldem renomowanej i uznanej już na rynku marki. Termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza długofalową współpracę między niezależnymi przedsiębiorcami – franczyzodawcą a franczyzobiorcą, podczas której franczyzodawca nie tylko użycza franczyzobiorcy swojego znaku firmowego, ale również przekazuje wiedzę na temat prowadzenia firmy. Franczyzobiorca może liczyć na stałą pomoc handlową, techniczną oraz w postaci szkoleń z zakresu prowadzonej działalności. 


Jeżeli jesteś inwestorem lub fryzjerem, który chce dynamicznie wejść na rynek fryzjerski i rozwijać biznes to mamy dla Ciebie sprawdzoną i gotową ofertę na otwarcie i prowadzenie prestiżowego salonu urody w Twoim mieście! 


Nie ukrywamy, poszukujemy najlepszych w swoim fachu fryzjerów-stylistów, dla których fryzjerstwo jest nie tylko pasją, ale i sztuką, która z roku na rok będzie udoskonalana oraz szlifowana na najwyższym poziomie dla pełnej satysfakcji wymagających klientów! Dołącz do naszego Team'u, ponieważ posiadamy najlepszy model współpracy wewnętrznej a dodatkowo wykreujemy "najlepszych z najlepszych" fryzjerów. Zapewniamy wewnętrzne szkolenia zawodowe, marketingowe, zarządzanie, moduł dodatkowy: psychologia i perswazja.


Firma Hair-Life Professional posiada ubezpieczenie AXA Business Insurance £2mln / Lic. No.: 550.012.451. Nazwa firmy, nazwa marki, logo, projekty szkoleniowe oraz własność intelektualna Hair-Life Professional Salon & Academy są chronione prawami autorskimi na terenie Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej.